mutlu aile

Fethiye Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi samimi ve güven ortamında, alanında uzman profesyonellerden oluşan psikolog ve psikiyatr ihtiyacını karşılayan ekibimizle hizmet sunmaktadır. Günümüzde sağlık, bedensel olduğu kadar ruhsal zindelik ve uyum yeteneğini de içermektedir. Ruhsal zindelik ve uyumun bozulması fiziki rahatsızlıklardan daha derin sorunlar oluşturabilmektedir. Uzman Psikolog Saadet Elevli bireylere, ailelere, çocuklara, çiftlere ve kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, psikolojik danışmanlıkla ilgili projeler geliştirmekte, halk sağlığı ve sosyal sorumluluk alanlarında da hizmetler vermektedir.

Günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlayan ruh sağlığının öneminin toplum bilincine kazandırılması, korunma yollarının aşılanması ve kalıcı psikolojik iyi halin insana sunan çalışmaları yürütmekteyiz. Ruhsal dünyamız çok karmaşık ve kişiye özeldir. Bireylerde güçlü bir iyileşme sağlamak, hem de kalıcı etkiler bırakmayı hedeflemekteyiz. Psikolog kişiye ve duruma özel terapi seansı planlar ve bunu uygular. Merkezimiz bünyesindeki hangi tedavi metodunun uygulanacağı kişiye özel olarak planlanmaktadır. Sağlam ve kalıcı sonuç almayı amaçlayan merkezimiz, kişinin sosyal çevresi ve ailesini de göz önünde bulundurarak çözümler üretir. Hatta bundan öteye giderek danışanların ileride karşılaşabilecekleri stres, travma ve zorlayıcı yaşantılara karşı dayanıklı olmalarını hedefler.

Bilimsel gelişmeleri takip eden, tecrübeli uzmanlarımız ile yaşam kalitenizi arttırmak ve ruh sağlığınızı korumak için psikolojik destek ve gelişim hizmetleri sunuyoruz. Psikolog psikoterapi ve danışmanlık merkezimiz sayesinde, kişilerin kendi içlerinde yaşadıkları tıkanıklıkları çözebilmelerine, ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerine ve yaşam kalitelerini artırabilmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

mutlu aile

Çocuk ve gençlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite, oyun terapisi ve anne-baba danışmanlığı, çocuk ve ergenlerde davranış ve uyum problemleri, öfke kontrolü, depresyon, kaygı, okula uyum, akran ilişkilerinde zorluk gibi çeşitli psikolojik sorunlarla çalışıyoruz. Yetişkinlerle çalışmalarında ise depresyon, kaygı, ilişki sorunları, öfke kontrolü ve hayata dair diğer sorunlarla çalışıyor. Ailevi sorunlar, ebeveyn boşanması, kaygı, korku, depresyon, özgüven sorunu, iletişim sorunları, davranış sorunları, tik bozukluğu, uyum sorunu, alt ıslatma, kronik hastalıkla baş etme, okula hazırlık ve okul sorunları, çocuklara, ergenlere ve ailelerine psikolojik danışma ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Yetişkinlere ve çiftlere psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetleri sunuyor. Bireysel danışmanlık kapsamında, kişiler arası ilişki sorunları, iletişim sorunları, sosyal kaygı, panik atak, fobiler, obsesyonlar, stres, depresyon, yalnızlık, travma yaşantıları, öfke kontrolü, özgüven sorunları, uyum sorunları, beslenme sorunları, kimlik sorunları gibi konularla çalışıyor. Çift danışmanlığı kapsamında ise ilişki sorunları, iletişim sorunları, kıskançlık, aldatma sonrası süreç ve boşanma süreci gibi konularda hizmetler sunmaktayız.

İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak adına sizlere başarılı ve kalıcı hizmetler sunmaktayız.